STYLOVÉ

PODLAHY SELEKT

Dřevěnou podlahu Selekt zvolte, pokud má váš interiér působit celistvě, stylově a uklidňujícím dojmem. Pro tuto podlahu vybíráme dřevo, které obsahuje pouze malé součky. Struktura dřeva je proto kompaktní. Podlahu tvoříme z částí dubového kmene, kde nejsou žádné vady. Výsledkem je kvalitní, nadčasová a elegantní dřevěná podlaha, která se bude vyjímat v luxusním interiéru nebo v kancelářích.

NATURÁLNÍ

PODLAHY NATUR

Toužíte v interiéru po přírodním vzhledu? Líbí se vám dřevěný dekor a chcete ho nechat vyniknout na své nové dřevěné podlaze? Sáhněte po produktu Natur. Přírodní vzezření této kvalitní dřevěné podlahy vás přesvědčí o správné volbě na první pohled. Podlaha působí přirozeně a otepluje všechny prostory. Použít ji můžete v obytném interiéru i v komerčních budovách.

DOMINANTNÍ

PODLAHY RUSTIK

Když má dřevěná podlaha interiéru dominovat, zvolte třívrstvou krytinu Rustik. Svému jménu dělá čest, protože získala rustikální vzhled. Na této dřevěné podlaze tak najdete suky, bělí, barevné rozdíly a špachtlování. Podlaha má přirozené množství a různé velikosti suků, které mohou být částečně vyspraveny, podobně jako případné trhliny. To vše podlaze propůjčuje přirozenost a autenticitu. Rustik bude slušet domům, bytům, kancelářím, hotelům i obchodům.
Naši firmu

NAJDETE NA ADRESE:

Javorník 188
696 74 Velká nad Veličkou