PÁR SLOV

O NAŠÍ SPOLEČNOSTI

Společnost ŠTIPČÁK, spol. s r.o. jsme založili jako rodinnou firmu v roce 2004, v oboru se ale pohybujeme už od roku 1991. Od začátku provází naši dřevařskou výrobu láska a úcta ke dřevu. Proto jsme si vybrali kvalitní produkt, na který soustředíme veškerou energii – třívrstvé dřevěné podlahy.

Rodinnou dřevařskou firmu založil Pavel Štipčák, který se od počátku 90. let minulého století věnuje zpracování listnatého dřeva. Od začátku byla nosným programem výroba polotovarů pro dřevěné podlahy.

Firma se vždy věnovala zpracování kvalitní dubové kulatiny. Mezi prvními v ČR vyráběla dubové a jasanové LHD desky imitující podlahová prkna. Odtud byl už jen krok k výrobě lamel pro dvou a třívrstvé podlahy.

Podnik pravidelně investuje do technologií, které zlepšují kvalitu výrobků. Nedávno dokončil investici do technologie na výrobu hotových třívrstvých podlah v té nejvyšší kvalitě.

V ROCE 2021 JSME OSLAVILI

30 LET NA TRHU

Je to opravdu tak. Čas letí jako blázen a my máme důvod k oslavě. V roce 2021 jsme oslavili výročí 30 let od založení naší firmy a jako takový malý dárek jsme si dali nové promo video, které shrnuje hodnoty naší společnosti, které se od prvopočátku nezměnily. Ostatně podívejte se sami, co dělá podlahy Štipčák právě takovými, jaké jsou…

MALÉ OHLÉDNUTÍ

HISTORIE SPOLEČNOSTI

1991

Zahájení výroby v Javorníku

2004

Založení společnosti s ručením omezeným

2010

Specializace firmy na dřevovýrobu

2015

Výroba prvních vlastních produktů (lamel)

2016

Získání certifikace TÜV

2017

Rekonstrukce skladovací haly, výstavba nové výrobní haly, implementace technologie na kalibraci lamel

2018

Expanze na nové zahraniční trhy, nákup nových výrobních technologií

2019

Rozšíření výrobních kapacit, investice do nové technologie

2021

Vytvořená nová firemní identita, vč. nového logotypu firmy a nové webové prezentace

2022

Zahájení výstavby nového showroomu ve Veselí nad Moravou a administrativní budovy v Javorníku